Lietošanas noteikumi

1. Lietojot SIA „Noliktava 195” (reģistrācijas Nr. 44103091714, adrese – Voldemāra Baloža iela 13, Valmiera, LV- 4201) interneta vietni www.noliktava195.lv, kontakttālrunis: +371 22017777, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.noliktava195.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

2. Ar interneta vietni www.noliktava195.lv tiek saprasta SIA „Noliktava 195” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.auto-instrumenti.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.

3. Apmeklējot interneta vietni www.auto-instrumenti.lv vai iepazīstoties ar tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās interesēs, piekrītat šiem noteikumiem.

4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam pārtraukt lietot vietni www.auto-instrumenti.lv, kā arī pārtraukt izmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

5. Informējam, ka SIA „Noliktava 195” interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv lietošanas laikā.

6. SIA „Noliktava 195” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv.

7. Brīdī, kad sākat lietot interneta vietni www.auto-instrumenti.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatīts, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai vienmēr būtu zināms par tajos veiktajām izmaiņām. Noteikumu pārkāpumu gadījumā, Jums aizliegts lietot interneta vietni www.auto-instrumenti.lv.

8. Interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda tā ir spēkā attiecīgajā pakalpojuma piedāvājuma brīdī. SIA „Noliktava 195” ir tiesības jebkurā brīdī, pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv norādītās preču un pakalpojumu cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

9. Jūs esat izlēmis kļūt par interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.

10. Katram interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

11. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir sniegta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana.

12. SIA „Noliktava 195” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv lietošanas laikā.

13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „Noliktava 195” interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūdzam sazināties ar norādīto interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv kontaktpersonu pa e-pastu: maris@noliktava195.lv vai pa tālruni: +371 22017777

Interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana

14. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv norādīto kārtību.

15. Neizmantojiet interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „Noliktava 195” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv lietošanas noteikumiem.

16. Pieprasot SIA „Noliktava 195” vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz info@noliktava195.lv no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA „Noliktava 195”, zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz www.auto-instrumenti.lv tālruņiem: +371 22017777.

17. SIA „Noliktava 195” konstatējot interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA „Noliktava 195” distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

18. Interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien tās izmantošana ir saskaņota ar šī satura īpašnieku, ir izsniegtas speciālas atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar normatīvajiem aktiem un likumu. Ar šiem noteikumiem netiek piešķirtas tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumu saturu, kas redzami interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv starpniecību.

19. Interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts, kā arī cita informācija, kas ir SIA „Noliktava 195” īpašums.

20. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „Noliktava 195” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA „Noliktava 195” ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par www.auto-instrumenti.lv un SIA „Noliktava 195” sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz e-pasta saites vai nosūtot informāciju uz e-pastu: info@noliktava195.lv

Interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv ievadīto datu izmantošanas un konfidencialitātes apraksts

21. SIA „Noliktava 195” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, Jūs piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

22. Lietojot interneta vietni www.auto-instrumenti.lv, Jūs piekrītat, ka SIA „Noliktava 195” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.auto-instrumenti.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

22.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

22.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

22.3. www.auto-instrumenti.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

22.4. IP adreses,

22.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.auto-instrumenti.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

23. SIA „Noliktava 195” interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PASŪTĪJUMUS, KURI VEIKTI AR APMAKSAS VEIDU "LĪZINGS" UN KUR JĀPĀRBAUDA PERSONAS DATI.

24. SIA „Noliktava 195” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv lietotājs paliks anonīms.

25. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv, kļūst par SIA „Noliktava 195” īpašumu, kurus SIA „Noliktava 195” kā interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

26. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.auto-instrumenti.lv, esat piekritis, ka SIA „Noliktava 195” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 20.punktā norādītajam mērķim.

Interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība

27. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA „Noliktava 195” vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

28. SIA „Noliktava 195” atsevišķiem pasūtījuma veidiem, kur nepieciešama papildus norēķinu apstrāde, ir tiesības piemērot pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksu 0.99% apmērā no pasūtījuma summas. Gadījumā, ja konkrētajam pasūtījumam tiks piemērota pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tā tiks uzrādīta attiecīgajā pasūtījuma veikšanas solī. Pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tiks izdalīta atsevišķi.

Par interneta vietnes www.auto-instrumenti.lv lietošanas noteikumiem

29. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

30. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos un likumā noteiktajām prasībām.

31. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.auto-instrumenti.lv pieder tikai un vienīgi SIA „Noliktava 195”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „Noliktava 195” un trešajām personām.

32. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „Noliktava 195”, skatiet mājas vietnes www.auto-instrumenti.lv sadaļā „Kontakti”.

Interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti

33. Gadījumos, kad interneta vietnē www.auto-instrumenti.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem www.auto-instrumenti.lv klientu centrā, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī - darījums) apliecinoši dokumenti:

a. Kases čeks;

b. Preču pavadzīme;

c. Garantijas talons (ja tāds nepieciešams).

34. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.

35. Uz preces pasūtījumā norādīto e-pastu tiek nosūtīts arī garantijas talons precēm, kurām tas ir nepieciešams.

36. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pavadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam saskaņā SIA „Noliktava 195” dokumentu parakstīšanas noteikumu” papildinājuma Nr.1 nosacījumiem

37. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

a. Saņemot pasūtīto preci www.auto-instrumenti.lv klientu centrā – pircēja paraksts uz dokumenta;

b. Saņemot pasūtīto preci ar kurjerpastu – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;

c. Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

38. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 40.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.


Šajā interneta mājas lapā Jūs atradīsiet vairāk kā 5000 instrumentu vienību auto remontam, garāžas iekārtas un plašu citu darba rīku klāstu.

Kā pasūtīt mūsu interneta vietnē?

Izvēlaties sev tīkamo lietu, norādiet skaitu un pievienojiet savam iepirkumu grozam.

Piegādes izmaksas:

Minimālā samaksa par piegādi visā Latvijas teritorijā sākot no € 3.00 *

* Norādītā cena attiecas uz piegādi mazgabarīta (nelielām) precēm, kuru svars nepārsniedz 5 kg. Galīgo piegādes cenu nosaka pārdevējs, ņemot vērā pasūtītās preces svaru un izmēru. Veicot pasūtījumu izstrādājumam, par precīzu piegādes cenu, Jūs tiksiet informēts saņemot zvanu vai SMS tālruni vai e-pastu. Preces, kuras neatrodas uz vietas noliktavā, rezervējot iepriekš, netiks iekļautas rēķinā. Jūsu ērtībai preču saņemšanas un komunikācijas gadījumā mūsu interneta vietnē, lūdzam reģistrēties mūsu mājas lapā. Vietnes www.auto-instrumenti.lv piereģistrējušies lietotāji tiek apkalpoti pirmie.

Pēc preču groza satura pārbaudes un apstiprināšanas (pirkuma veikšanas) ar Jums sazināsies mūsu menedžeris. Menedžeris informēs Jūs par pilnīgu preču klāstu un galīgo samaksu. Rēķins tiks izsūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Jūsu norādītajā adresē Preces tiks piegādātas 2 * darba dienu laikā no brīža, kad tiks saņemta samaksa.

* Piegādes termiņš attiecas tikai uz tām precēm, kas atrodas mūsu noliktavā. Pasūtītajām precēm (preces, kuras nav noliktavā) piegādes termiņš ir 1-4 nedēļas.

Ja nevēlaties maksāt par piegādi, varat pasūtīt preces un saņemt tās mūsu noliktavā:
V. Baloža iela 13, Valmiera, LV4201

Par iegādātajām precēm, veikalā jūs varat maksāt skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu.

Sazinoties attālināti un rezervējot preci, tai tiks piemērots rezervācijas statuss: 3 dienas. Termiņam beidzoties, rezervācijas periods tiek anulēts.

Visām cenām ir informatīvs raksturs! (Mūsu cenu ietekmē valūtas kursa svārstības un transporta izmaksas un inflācija).

Klientam, reģistrējoties mūsu interneta veikalā, tiek piemērotas atlaides. Atlaižu apjoms un galīgā cena tiek noteikta, pērkot noteikta apjoma produkciju vai vienojoties ar mūsu menedžeriem.

Kā pasūtīt:

Nereģistrētiem lietotājiem:

Lapas augšējā labajā stūrī spiediet uz sadaļas “Reģistrēties”. Aizpildiet veidlapu un apstipriniet to. Automātiski tiks ģenerēts jūsu iepirkšanās konts. Vajadzības gadījumā ar jums sazināsies mūsu tirdzniecības menedžeris. Atcerieties savu izveidoto lietotāja vārdu (e-pasta adresi) un paroli.

Reģistrētiem lietotājiem:

Lapas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz sadaļu “Ienākt”. Ievadiet savu lietotāja vārdu (e-pasta adresi), paroli un apstipriniet.

Pēc tam mūsu interneta veikalā izvēlieties vēlamo preci un skaitu. Pēcāk noklikšķiniet uz produktu lapas sadaļu "Pievienot grozam". Kad Jūs vēlaties meklēt kādu citu, Jums interesējošu produktu, varat turpināt pārlūkot interneta veikalu, - izvēlētais produkts paliks "Iepirkumu groza" atmiņā. Iepriekš minētās darbības varat darīt ar visiem izvēlētajiem produktiem. Kad esiet pabeiguši iepirkšanās darbības, noklikšķiniet uz ekrāna augšējā labajā pusē redzamo sadaļu “iepirkumu grozs” simbolu. Šajā lapā Jūs varat redzēt sarakstu ar izvēlētajām precēm, un veikt korekcijas iepirkuma grozā (palielināt daudzumu vai dzēst produktu). Noklikšķinot uz sadaļu "Iesniegt pasūtījumu", Jūs apstiprināt “produktu groza” ietilpstošo produktu pirkumu. Tūlīt pēc tam, kad pasūtījums tiek nosūtīts apstrādei, Jūs saņemsiet apstiprinājumu tam.

Vienas darba dienas laikā Jūs saņemsiet maksājuma uzdevumu, vai pavadzīmi. Gadījumā, ja pasūtītā prece nav noliktavā, kā arī par kopējo preču samaksas summu un transporta izdevumiem menedžeris Jūs informēs par to e-pastā vai pa zvanot pa tālruni vai SMS.

Iegādātās preces Garantija:

Visas tirdzniecībā pieejamās preces ir jaunas un bez redzamiem bojājumiem. Uz precēm attiecas ražotāja garantija. Brāķēto produkciju vai produkciju ar slēptiem bojājumiem mainām atbilstoši garantijas noteikumiem. Citi noteikumi un nosacījumi, kas minēti uz iepakojuma, sīkāk apskatāmi garantijas bukletā. Pārējie garantijas noteikumi tiek piemēroti, vadoties pēc normatīvajiem aktiem un likumiem

Bojātas produkcijas iegādes gadījumā, Jums ir tiesības atgriezt produktu “Noliktava195.lv” 7 (septiņu) darba dienu laikā no piegādes dienas. Prece kurai konstatēti trūkumi un/vai slēpti bojājumi tiek bez maksas aizstāta ar kvalitatīvu preci/produktu vai Jums tiek atgriezta atpakaļ samaksātā nauda.

Izmaksas par preču atgriešanu sedz “Pircējs”.

Preču atgriešanas nosacījumi:

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visas izmaksas, kas saistītas ar preču transportēšanu uz garantijas centru un no tā, sedz “Pircējs”. Ja jums rodas jautājumi, lūdzu, zvaniet: +371 22017777

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Sia "Noliktava 195" interneta vekalā. Uzzināt vairāk.